На Золочівщині люди перекрили дорогу для вантажівок

У Золочівському районі, біля сіл Зашків та Лісові, що належать до Гологірської сільської ради стоїть колона вантажних авто. Люди перекрили напрямок, вимагають аби дорогу привели до ладу.

Пані Галина – жителька села Лісові, розповідає, що вони були вимушені перекрили дорогу через те, що дорога в поганому стані і нею їдуть великі вантажівки, дорога руйнується… Жителі села надіються, що керівники дослухаються до людей.

Голова Гологірської сільської ради Лукасевич Марія Михайлівна повідомила, що це “дорога автодорівська” і вона не робилася ще десь від 80-х років, лише частково фермерське підприємство її підсипало, хоча обіцяли дорогу підтримувати у належному стані…

Керівник Золочівського відділення ТОВ “Захід-Агро МХП” Думич Юрій Юрійович розповів, що зараз завершують збирати врожай пшениці з полів і відповідно мають його вивозити. Також було зазначено, що компанія не відмовляється ремонтувати дорогу, а буде її підсипати. Проте кажуть, що їм потрібна допомога, можливо консультація від автодору.

Житель села Лісові – Гулай Мирон Дмитрович, каже, що працював в дорожній службі, і бачить, що то робиться. Мирон Дмитрович вважає, що гравій тут не допоможе… Також зазначає, що потрібно, щоб дорожня служба встановила знак…

На час зйомки одну машину каміння вивантажили. Чи почують людей та чи приведуть дорогу до належного стану – дізнаємося згодом.

До керівника “Золочівського райавтодору” нам сьогодні не вдалося дотелефонуватися.

Залишити відповідь

Next Post

Запрошують на фестиваль "Медова забава"

Перемишлянський район, село Ганачівка запрошує на фестиваль “Медова забава”! У програмі свята: концерти, конкурси, ватра, мед та різноманітні настоянки! Фестиваль проходить за сприяння Народного депутата України Тараса Батенка. Все це 11-12 серпня у Гостинному дворі на Білому потоці! Поділіться цим у соцмережах: