На Золочівщині горіли торфи

У селі Печенія, Золочівського району, що на Львівщині загорілися торф’яні поля.

Площа пожежі складала близько 2 гектарів. Золочівські рятувальники із ДПРЧ-13 протягом 18 та 19 жовтня 2018 року працювали над гасінням цієї пожежі. Вдалося загасити.

До ліквідації надзвичайної ситуації було залучено 35 рятувальників та  2 одиниці техніки. Про це “Золочів.нет” повідомив начальник ДПРЧ-13 Роман Кіндрат.

А для тих, хто досі займається спалюванням листя чи сухої трави, хочемо нагадати про непоправну шкоду. Спалення призводить не лише до забруднення атмосфери, води та ґрунту. Небезпека полягає і в тому, що це може перерости у неконтрольоване горіння. Важливо знати, що тліюче листя виділяє чадний газ, який блокує постачання кисню до тканин організму. Також при спалюванні виділяється бензопірен, що може викликати у людини рак. З димом у повітря виходять діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин. При спалюванні однієї тонни рослин, у повітря потрапляє близько 30 кілограмів шкідливих речовин.

Залишити відповідь

Next Post

Інтерв'ю із Василем Ляшовським про закриття ФАПів, ремонт доріг, ОТГ і не лише...

Гостем нашої студії був депутат Золочівської районної ради, голова Золочівського осередку партії “Укроп”, помічник нардепа Тараса Батенка – Василь Ляшовський. Ми розмовляли про медичну реформу і закриття ФАПів, про ремонт доріг, адміністративно-територіальну реформу і не лише. Бесіду вела Наталія Гевко. Поділіться цим у соцмережах:
Василь Ляшовський