На Золочівщині завершуються жнива (відео)

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська разом з головою Золочівської РДА Василем Маркевичем відвідали фермерське господарство Петра Марковича Кухарського, яке веде свою господарську діяльність на території Золочівського району.

В ході зустрічі обговорили загальний стан справ господарства, вплив погодних умов на врожай 2020 року, дотримання техніки безпеки під час жнивної кампанії.

“Така комунікація є дуже важливою для нас, бо хто, як не аграрій знає, які перешкоди доводиться долати, щоб бути кращим, ефективнішим і прибутковішим. Тому, сьогодні проінформувала про можливості участі фермерського господарства “Петро Маркович Кухарський” у програмах підтримки з бюджетів усіх рівнів. Наша місія допомагати та підтримувати наших аграріїв, тому шануймо «руки, які пахнуть хлібом»!”, – зазначила Юлія Шопська.

Господарство займається вирощуванням зернових (озима пшениця, озимий ячмінь) та олійних (озимий ріпак, соя) культур. Жнива на завершальному етапі.

Next Post

Відбудеться офіційне відкриття магазину Lifecell у Золочеві

7-8 серпня відбудеться офіційне відкриття магазину Lifecell по вул. Героя України С.Бандери, 4. З нагоди відкриття будуть діяти знижки на аксесуари до 20%. Завітайте до нас! Поділіться цим у соцмережах: