На Золочівщині відкрили завод підприємства “Агроль” (відео)

На Золочівщині відкрили завод підприємства “Агроль”

7 липня 2020 року у селі Підгайчики, Золочівського району відбулось урочисте відкриття нового цеху по забою птиці підприємства “Агроль”.

Участь у відкритті взяли духовенство, депутати верховної ради, керівництво області та району, працівники та засновники підприємства.

З відкриттям заводу в селі появляться понад 120 робочих місць.

Засновник підприємства Федір Шопський розповів, що реалізація даного проєкту тривала понад два роки. Тут перероблятимуть м’ясо птиці для реалізації, як в Україні, так і за її межами.

Підприємець Іван Шопський нагадав, що для втілення задуму в життя довелося пройти великий і складний шлях та наголосив, що він буде щасливий, коли люди, які тут працюватимуть, будуть матеріально забезпечені.

Next Post

У Золочівському районі вантажівка злетіла з дороги

ДТП трапилась 9 липня 2020 року у селі Печенія, Золочівського району. Про це інформує кореспондент Варта1 Михайло Ребриш у Фейсбук. “ДТП трапилась на трасі Львів-Золочів приблизно о 13:00. Населений пункт Печенія. Злетіла вантажівка з дороги, на щастя постраждала тільки автівка, водій відбувся переляком, зі слів того ж водія вистрілило переднє […]
ДТП