На Золочівщині відбулося підтоплення будівель (відео)

На Золочівщині рятувальники надавали допомогу внаслідок негоди.
28 квітня на території Золочівського району Львівської області внаслідок несприятливих погодних умов, що супроводжувались сильними опадами, у вигляді дощу та граду, відбулось підтоплення 1 житлового будинку, 1 підвалу, 2 господарських будівель, 3 присадибних ділянок.

Зокрема, у с. Богутин відбулося підтоплення господарської будівлі, підвалу житлового будинку і присадибної ділянки. Рятувальники провели роботи по евакуації дівчинки, 2012 року народження.

Течією р. Махнівки, яка вийшла з берегів, знесло автомобіль «Volkswagen Touran», в якому знаходився власник, 1969 року народження. Фахівці ДСНС допомогли водію через вікно вибратися із заблокованого транспортного засобу, й за допомогою драбин-палок переправили в безпечне місце.
У селищі Поморяни відбулося підтоплення житлового будинку та присадибної ділянки.
Для надання допомоги залучили 11 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки.” – повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Також, люди “Золочів.нет” повідомляють про наслідки грози у селі Сновичі, Золочівського району.

Залишити відповідь

Next Post

Наслідки негоди у Богутині: люди намагаються витягнути автомобіль, який змило паводком

Як вже повідомляли раніше, 28 квітня після грози у селі Богутин, Золочівського району, течією річки Махнівки, яка вийшла з берегів, знесло автомобіль «Volkswagen Touran», в якому знаходився власник, 1969 року народження. Фахівці ДСНС допомогли водію через вікно вибратися із заблокованого транспортного засобу, й за допомогою драбин-палок переправили в безпечне місце. […]