На Золочівщині відбудеться щорічне свято «Світло Маркіяна»

На Золочівщині відбудеться відзначення щорічного літературно-мистецького свята «Світло Маркіяна».

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, заходи відбудуться біля пам’ятного Хреста на Білій горі 4 серпня 2019 року о 12.00 год.

“Урочистості розпочнуться о 12 годині Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолить преосвященний владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Відтак відбудеться святковий концерт за участю різних колективів місцевих громад. Особливими гостями є SofiBand 2018 та духовий оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ”, – про це “Золочів.нет” повідомили у Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, що “Біла Гора” або “Гора Маркіяна Шашкевича” – комплексна пам’ятка природи знаходиться у селі Підлисся на Золочівщині. Загальна площа 146,5 га.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 28.07.2019

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” Ви дізнаєтеся про таке: – На Золочівщині тривають жнива. – Відбулося судове засідання щодо нападу на жінку та її сина. – У центрі Золочева проводять роботи, зрізали дерева. – На Золочівщині вшанували пам’ять вояків, полеглих під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні». – Результати […]