На Золочівщині укриття приведуть у належний для використання стан. Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора.

Львівський окружний адміністративний суд задоволив позов Золочівської окружної прокуратури, визнав протиправною бездіяльність балансоутримувача протирадіаційного укриття та зобов’язав вжити заходів щодо приведення його в належний технічний стан. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

“Прокурори встановили, що попри повномасштабне вторгнення РФ в Україну, на території Бродівської територіальної громади, державне підприємство, яке є балансоутримувачем, не забезпечило приведення захисної споруди, призначеної для укриття 180 осіб, у готовий до використання стан. Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора про необхідність приведення відповідачем захисних споруд у готовність із метою забезпечення належного захисту життя та здоров’я людей”, – повідомляє Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що за неякісні будівельні роботи у Золочівському районі судитимуть підприємця.

Next Post

Перетин кордону через систему «Шлях»: що змінилось

1 лютого, у Львівській ОВА провели брифінг щодо оновлених правил перетину кордону для певних категорій населення. Від 27 січня відповідно до постанови Кабміну №69 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України» Львівська ОВА змінила форму звернення щодо отримання дозволу на виїзд за межі України з гуманітарною метою. […]