НА ЗОЛОЧІВЩИНІ ТРИВАЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ПІД УМОВНОЮ НАЗВОЮ «МІГРАНТ»

З 16 березня по 31 травня 2019 року по всій території України здійснюються цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», які проводяться з метою запобігання і протидії нелегальній міграції, зокрема виявлення осіб, які порушують установлені правила перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівському ВП.

“В ході підготовчого етапу було проведено ряд робочих зустрічей із працівниками Золочівського РВ ГУДМС України у Львівській області та працівниками поліції Золочівського ВП ГУ НП України у Львівській області, де було обговорено питання дотримання правил перебування на території України іноземних громадян та осіб без громадянства.

В ході проведення практичного етапу профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою « Мігрант » у Золочівському районі були перевірені місця можливого перебування іноземців ( автобусний та залізничний вокзал, готелі, місцевий продовольчий ринок) та було виявлено 2-х громадян Республіки Молдови, котрі перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та прийнято рішення відповідно до чинного законодавства, – накладено та стягнено в дохід держави штрафи.

Повідомляємо, що продовжується робота щодо виявлення та документування порушень іноземцями міграційного законодавства та протидії нелегальної міграції. Шановні громадяни, якщо Вам відома інформація з приводу незаконного перебування вищевказаної категорії осіб на території Золочівського району просимо повідомляти за номером «102», або безпосередньо звертатись в Золочівський відділ поліції, а також за номером 032 265 4 42 17 ( Золочівський РВ ГУ ДМС України у Львівській області ).” – йдеться у повідомленні поліції.