НА ЗОЛОЧІВЩИНІ ТРИВАЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ПІД УМОВНОЮ НАЗВОЮ «МІГРАНТ»

З 16 березня по 31 травня 2019 року по всій території України здійснюються цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», які проводяться з метою запобігання і протидії нелегальній міграції, зокрема виявлення осіб, які порушують установлені правила перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівському ВП.

“В ході підготовчого етапу було проведено ряд робочих зустрічей із працівниками Золочівського РВ ГУДМС України у Львівській області та працівниками поліції Золочівського ВП ГУ НП України у Львівській області, де було обговорено питання дотримання правил перебування на території України іноземних громадян та осіб без громадянства.

В ході проведення практичного етапу профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою « Мігрант » у Золочівському районі були перевірені місця можливого перебування іноземців ( автобусний та залізничний вокзал, готелі, місцевий продовольчий ринок) та було виявлено 2-х громадян Республіки Молдови, котрі перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та прийнято рішення відповідно до чинного законодавства, – накладено та стягнено в дохід держави штрафи.

Повідомляємо, що продовжується робота щодо виявлення та документування порушень іноземцями міграційного законодавства та протидії нелегальної міграції. Шановні громадяни, якщо Вам відома інформація з приводу незаконного перебування вищевказаної категорії осіб на території Золочівського району просимо повідомляти за номером «102», або безпосередньо звертатись в Золочівський відділ поліції, а також за номером 032 265 4 42 17 ( Золочівський РВ ГУ ДМС України у Львівській області ).” – йдеться у повідомленні поліції.

Залишити відповідь

Next Post

Як проводити інструктажі з охорони праці — вступний  та первинний

На підприємство прийняли нового працівника. Не допускайте його до роботи без вступного і первинного інструктажів. Хто та як має їх проводити. За Законом про охорону праці працівники під час прийняття на роботу та протягом роботи мають проходити коштом роботодавця інструктаж із охорони праці. Тих, хто не пройшов інструктажу, не допускають до роботи. Як організувати інструктажі, визначає глава 6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки […]