На Золочівщині сапери ДСНС знищили 9 протитанкових мін (відео)

12 березня о 10:27 фахівці 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили 9 протитанкових мін Tellermine 42. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на ГУ ДСНС України у Львівській області.

“Вчора, поблизу с. Суховоля Золочівського району, місцевий житель, під час прогулянки, виявив одну протитанкову міну. Прибувши на місце події та провівши додаткове обстеження території, сапери ДСНС виявили ще 8 одиниць Tellermine 42. Всі знайдені боєприпаси були знищені у встановленому порядку. Такі протитанкові міни ТМІ-42 (Tellermine 42 (T.Mi. 42) широко застосовувалася Німеччиною та її союзниками в період Другої світової війни з 1942 року”, – інформує ГУ ДСНС України у Львівській області.

Пам’ятайте! Вибухонебезпечні предмети часів минулих війн несуть загрозу. У випадку знаходження будь-яких підозрілих предметів не намагайтеся їх переміщати, а тим паче самостійно знешкоджувати. Негайно відійдіть на безпечну відстань та телефонуйте 101!

Next Post

Як вибрати ігрові навушники

Теоретично грати можна в будь-яких навушниках, аби вони тільки звук виводили. Насправді ж все не так просто. Спеціальні ігрові моделі мають декілька переваг, які допомагають краще заглибитися в ігровий світ, та отримати більше контролю над ним. І це ми ще не згадали про неймінг на ігрових консолях, які не завжди […]