На Золочівщині проводять превентивні заходи щодо недопущення порушення прав дітей

10 грудня, інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Олена Лютікова спільно із представниками служби у справах дітей Золочівської РДА та районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді відвідали сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, та в яких виховуються малолітні діти.

Як інформує Золочівський відділ поліції, під час зустрічі з родинами, капітан поліції надала роз’яснення на рахунок питань, які виникають в процесі виховання, навчання та утримання дітей, а також щодо правової допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. А також роз’яснила, які наслідки для них можуть мати дії, пов’язані з неналежним виконанням батьківських обов’язків.

Next Post

На Золочівщині правоохоронці викрили неповнолітніх, котрі причетні до крадіжки з автомобіля

До Золочівського відділу поліції 9 грудня надійшло повідомлення від 30–річного місцевого мешканця про те, невідома особа із незачиненого автомобіля ВАЗ 21011 вчинила крадіжку документів. “Працівники поліції встановили, що до скоєння крадіжки причетні двоє неповнолітніх – 15-річний місцевий мешканець та 16-річним житель Тернопільської області. По даному факту порушено кримінальне провадження за […]