На Золочівщині прокуратура вимагає конфіскувати землі у громадянина рф (відео)

Золочівська окружна прокуратура подала позов у суд до громадянина російської федерації про конфіскацію землі на користь держави загальною площею майже 3 га. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

“Прокуратурою встановлено, що відповідач отримав у спадок земельні ділянки сільськогосподарського призначення на території Бродівської територіальної громади. Проігнорувавши вимоги законодавства, упродовж року чоловік не здійснив відчуження землі, а передав їх в оренду сільгосппідприємству. З метою недопущення незаконного володіння землями Українського народу прокуратура звернулась до суду. Триває судовий розгляд”, – інформує Львівська обласна прокуратура.

Next Post

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Мета полягає в тому, щоб підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти покласти край голоду, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та прискорити економічний розвиток .Від рослин залежить і наше здоров’я, і здоров’я нашої планети. Рослини виробляють 98% […]