На Золочівщині продовжують виявляти небезпечні знахідки

Як “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, 20 лютого фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України знищено 76-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпас був виявлений під час земляних робіт на присадибній ділянці на відстані 30 м від житлового будинку в с. Куровичі Золочівського району.

Цього ж дня о 11:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час проведення земляних робіт на території цегельного заводу в с. Жуличі Золочівського району на відстані 25 м від виробничих приміщень було виявлено 76 мм бронебійний артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. О 18:30 піротехнічною групою ДСНС Львівщини боєприпас було вилучено та знищено встановленим порядком.

Рятувальники нагадують заходи безпеки: при виявленні невідомого металевого предмету ні в якому разі не діставати його з землі! Старі снаряди можуть спрацювати від найменших вібрацій. Слід позначити й огородити місце знахідки, попередити про небезпеку людей, що перебувають поряд. Терміново звернутися по допомогу за номером 101, повідомити чітко відомості про місце та час знахідки. До приїзду спеціалістів не наближатися туди самим і не допускати до знахідки цікавих.

Залишити відповідь