На Золочівщині правоохоронці продовжують відвідувати родин, що опинилися в складних життєвих обставинах

Старший інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна, спільно з представниками райдержадміністрації, відвідали сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах. Про це “Золочів.нет” повідомили у  у Золочівському відділі поліції.

“Спільно було перевірено умови проживання неповнолітніх дітей що виховуються в родинах, а також чи мають школярі можливість дистанційно навчатися під час пандемії. В ході таких профілактичних рейдів не тільки перевіряються умови проживання неповнолітніх, але й пропонується допомога та підтримка цим родинам”, – йдеться у повідомленні поліції.

Next Post

Наживо: Рік правління "Зе-команди"! Які результати? (відео)

Василь Лабайчук – член Проводу Національно-Визвольного Руху “Правий сектор” та заступник Голови Політичної Партії “Правий сектор” запрошує до онлайн дискусії на тему: Рік правління Зекоманди! Які результати? На моїй сторінці обговоримо питання:– кадрова політика влади. Відновлення впливів московською п’ятою колоною.– визвольна війна. Які перспективи? Стосунки влади з ветеранами та добровольцями.– […]