На Золочівщині поліцейські побували в родинах, які опинилися в складних життєвих обставинах

Старший інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції майор поліції Оксана Березіна разом з представниками райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактичний рейд у місті Глиняни, селах Великий Полюхів та Вижняни. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.

Вони відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, поцікавилися їх потребами та перевірили побутові умови, в яких живуть неповнолітні.

Під час спілкування майор поліції наголосила на відповідальності батьків щодо догляду за дітьми, а школярам нагадала про особисті заходи безпеки та попередила про недопустимість пропуску уроків без поважних причин.

Next Post

Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста)

Богородичне свято (Різдво Пресвятої Богородиці, Друга Пречиста — 21 вересня) є однією з найвагоміших сторінок святкового календаря українського народу, Возносячи молитви Господу, завжди зверталися і до Пріснодіви Марії — благодатної заступниці та охоронниці людей, Богородиці, яка стала об’єднуючим началом між Богом і родом людським. Богородичні свята пишно відзначаються у місцях, […]