На Золочівщині поліцейські із соцпрацівниками відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах

Сім’ям вручили ситуаційні набори та теплі дитячі речі. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

“Працівники ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна та Олена Лютікова спільно із мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги 3 січня відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Родинам, що мешкають у селах Кривичі та Підгородне, а також місті Золочів, вручили ситуаційні набори, в яких знаходяться речі першої необхідності, а також передали від колег-правоохоронців теплий дитячий одяг.

Поліцейські провели роз’яснювальну роботу та надали поради, як діяти і куди звертатися у разі вчинення сімейного насильства, зосередили увагу батьків на адмінвідповідальністі за неналежне виховання дітей.” – йдеться у повідомленні Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

ПРО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ

З 1 січня 2019 року проводиться перерахунок пенсії особам, які досягли 65 років, мають страховий стаж: чоловіки 35 років, а жінки – 30 років. Розмір пенсії для таких осіб, не може бути нижчим, ніж 40% мінімальної заробітної плати. Оскільки показник заробітної плати з 1 січня 2019 року збільшується до 4173 […]