На Золочівщині освятили пам’ятник воїну-афганцю

6 червня 2019 року в селі Ремезівці на сільському цвинтарі (кладовищі) за участі Золочівської районної ради воїнів-афганців «Пам’ять», громади села, керівництва Золочівської районної державної адміністрації відбулося відкриття та проведення чину освячення пам’ятника Вульчаку Володимиру Михайловичу та панахиди за загиблим в роки радянсько-афганської війни.

На території району поховано вісім воїнів, які брали участь у бойових діях та поклали своє життя на території Афганістану – це бійці-герої Володимир Вульчак, Ігор Івашків, Богдан Овчар, Володимир Пелех, Ярослав Пушкар, Василь Мотуз, Сергій Муронов та Володимир Шульган.

Зі словами співчуття виступили представники громади, духовенства, керівництва Товариства.

Залишити відповідь

Next Post

Кількість постраждалих в ДТП у Золочеві зросла до 16 осіб (відео)

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше, 8 червня 2019 року у Золочеві на автодорозі Тернопіль-Львів-Рава-Руська (об’їзна дорога Золочева) сталася масштабна ДТП за участі декількох автомобілів. Попередньо повідомлялося про 5 постраждалих. Станом на 06:00 9 червня 2019 року у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що внаслідок ДТП 11 (одинадцять) осіб […]