На Золочівщині на городі натрапили на небезпечну знахідку

На Золочівщині на власному городі натрапили на небезпечну знахідку, повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

8 липня о 13:08 надійшло повідомлення, що під час земляних робіт на присадибній ділянці поблизу житлового будинку в с. Підлипці Золочівського району виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

На місце негайно прибули спеціалісти, які здійснили всі необхідні дії для знищення цього застарілого боєприпасу.

Важливі правила безпеки при виявленні підозрілих предметів:
Пам’ятайте, що застарілі боєприпаси, незважаючи на розміри та значний вік, є вкрай небезпечними. Якщо ви побачили небезпечний або підозрілий предмет, дотримуйтесь простих правил:

Не підходьте!
Не торкайтеся!
Відійдіть на безпечну відстань!
Дзвоніть 101 або 102!
Знання та дотримання цих правил можуть врятувати ваше життя та життя оточуючих. Якщо ви виявили підозрілий предмет, негайно повідомте відповідні служби і не намагайтеся знешкоджувати його самостійно. Безпека завжди має бути на першому місці.

Next Post

Вітання для Скорика Петра Ярославовича

Скорика Петра Ярославовича з днем народження від дружини та дітей.З днем народження щиро вітаємо,Лантух здоров’я бажаємо.Будьте дужий і проворний,По-козацькому моторний,З хлібом щедрим на столі,З добрим словом у душі! Поділіться цим у соцмережах:
Вітання