На Золочівщині із візитом перебував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко

Сьогодні на Золочівщині із візитом перебував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко✅. Про це повідомляють у Золочівській РДА.

🔸Разом із міністром до візиту доєднались, генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького Тарас Возняк, керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич та інші учасники зустрічі.

«З великою гордістю та вдячністю сприймаю тезу проте, що Золочівщина – це неймовірно прекрасний та щедрий на історичні пам’ятки архітектури край! І маю велике переконання, що за підтримки профільного міністерства, у тісній співпраці з керівництвом Львівської облдержадміністрації, керівництва національної галереї мистецтв імені Б. Возницького та завдяки програмі Президента «Велике Будівництво» наша вікова спадщина буде збережена!» – наголосив Василь Маркевич.

В ході зустрічі було проговорено ряд питань:🔹виконання програми Президента «Велике Будівництво» в напрямку «Велика Реставрація» ; 🔹хід протиаварійних робіт, що проводяться в Підгорецькому замковому комплексі, зокрема костелі святого Йосифа;🔹виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації В’їзної Брами Золочівського замкового комплексу;🔹планування строків реставраційних, протиаварійних робіт на об’єктах Золочівського, Підгорецькому та Олеського замкових комплексів.

Next Post

В Поморянах відбувся святковий концерт «Під Покровом Пресвятої Богородиці»

14 жовтня у Народному домі смт. Поморяни відбувся святковий концерт «Під Покровом Пресвятої Богородиці» 🇺🇦 з нагоди християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, річниці створення УПА та Дня Захисника та Захисниць України💙💛.В концертній програмі об’єднали патріотичні, українські народні та стрілецькі пісні, українські народні танці, патріотичну поезію та молитву🇺🇦.Привітав […]