На Золочівщині двоє осіб підробили декларації, щоб отримати субсидію

На Львівщині двоє осіб підробили декларації, щоб отримати субсидію. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

“За процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури цьогоріч у січні до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох мешканців Золочівщини, які підозрювалися у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.1,4 ст.358 (підроблення документів використання завідомо підроблених документів), ч.1 ст.190 (шахрайство) КК України.
Встановлено, що зловмисники умисно підробили свої декларації про доходи і витрати з метою відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

У подальшому фальшиві документи шахраї використали для оформлення субсидій.

Такими діями один із правопорушників завдав державі шкоди на майже 14 тис грн, а інший – на понад 16 тис грн.

Відтак, за результатами розгляду одного із кримінальних проваджень, Золочівським районним судом 30-річного обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, проте звільнено від призначеного покарання на підставі пункту «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році».

Зазначимо, що стосовно 62-річного обвинуваченого кримінальне провадження ще перебуває на розгляді у суді.” – інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Залишити відповідь