На Золочівщині в останню дорогу провели військовослужбовця (відео)

bekerskuyІ знову страшна звістка сколихнула Золочівщину, перестало битися серце військовослужбовця Михайла Бекерського (1981 р.н.), який далеко від дому проходив підготовку, щоб стати на захист України від окупанта.

6 березня 2015 року із воїном у селі Розворяни прощалася дружина, діти, мама, родина, односельчани та уся Золочівська громада.

Нагадаємо, що ставши на захист України від окупанта померли 5 мешканців Золочівщини: Віталій Бахур, Ігор Черняк, Михайло Ковальчук, Володимир  Салівончик та Михайло Бекерський. Ми маємо пам’ятати імена своїх Героїв, які аби ворог не ступив на нашу землю, віддали найцінніше – своє життя.

Вічна пам’ять та слава Героям України!


Залишити відповідь

Next Post

За весь час в АТО загинуло більше 1,5 тисячі українських військових – Сергеєв

За час проведення антитерористичної операції на Сході України загинув 1541 український військовий. Про це повідомив постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв. Пише Українська правда. “З моменту підписання припинення вогню 15 лютого 2015 року комбатанти провели більше 750 нападів. Таким чином українські сили втратили 64 військових, 341 військова особа отримала […]