На Золочівщині пройшов фестиваль «Обдарованість 2012″

10 червня в Народному домі відбувся фестиваль «Обдарованість 2012». Дитячі творчі колективи дарували пісні, танці, хореографічні композиції, позитивну енергію, хороший настрій і впевненість у завтрашньому дні, ми  вкотре переконалися, що наші діти найкращі, найталановитіші.

Окрім цього була представлена виставка творчих робіт. Усі школи району та позашкільні навчальні заклади показали свої вироби з бісеру, природних матеріалів, вишивку, фотографію, малюнки, кераміку і т. д.

Хочеться відзначити, що проведення фестивалю «Обдарованість» стало доброю щорічною традицією для Золочівщини. На фестивалі відзначають найталановитіших дітей, тих хто презентує район на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Організував це прекрасне свято відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації. Учасників фестивалю привітали голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик. Керівництвом району юні творчі дарування Золочівщини були нагородженні  сертифікатами, цінними подарунками.

Дивіться  також: Відео огляд фестивалю “Обдарованість 2012″ у Золочеві.


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві працює фан-зона

8 червня 2012 року біля літньої сцени, що у міському парку відпочинку «Здоров’я» на вулиці Шашкевича запрацювала фан-зона до Євро-2012 (див. фото). Про це нам повідомили у Золочівській міській раді. Поділіться цим у соцмережах: