На Золочівщині пройде акція «Зробимо Україну чистою!

28 квітня з 11.00 до 14.00 в рамках проведення всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! 2012» відбудеться толока на узбіччі траси Львів-Тернопіль поблизу сміттєзвалища в с.Куровичі Золочівського району Львівської області.

Для участі запрошуються селищний голова, експерти, журналісти, мешканці села Куровичі, школярі, волонтери та усі не байдужі до власного життєвого простору та навколишнього середовища люди.

По завершенні акції відбудеться сходка активних мешканців села Куровичі, де будуть обговорені екологічні проблеми села, в тому числі питання впорядкування сміттєзвалища.

Мета проведення акції та прес-туру – привернути увагу громадськості, депутатів всіх рівнів, владних структур до проблеми сміттєзвалища.

Залишити відповідь

Next Post

НА ВОРОНЯКАХ ЮВІЛЕЙ!

12 серпня 2012 року відбудеться святкування ювілею – 20 років з часу заснування парохії св. Жінок Мироносиць в селі Вороняки. Вже двічі  в парафіяльному будинку відбувалися засідання організаційного комітету з підготовки до святкування. На ці зустрічі запрошувались представники школи, народного дому «Просвіта», народного хору «Благовіст» та інші поважні люди Вороняк та […]