На Золочівщині чорні археологи розграбовують останки вояків часів ІІ світової війни (відео)

ostankuЧорні археологи незаконно проводять розкопки та знаходять останки часів ІІ світової війни, розграбовуючи особисті речі загиблих. Про це розповів “Золочів.нет” керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв Війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович.

“Це все людські останки скинуті просто в мішок. Ясно, що від них забрані особисті речі,  ідентифікатор і просто тупо підкинуті під ясінь… Хочу звернутися до всіх місцевих головів територіальної громади, щоб у нас не було такого варварства, щоб розкидали отак людські кості, які будуть зараз захоронені у селі Червоному. ” – розповідає Ігор Васильович.

Відео: Юрій Кузьма


Залишити відповідь

Next Post

Українські війська взяли під контроль південно-східну частину Луганська

Міністр оборони генерал-полковник Валерій Гелетей доповів Президенту України Петру Порошенку про те, що Збройні Сили України взяли під контроль південно-східну частину міста Луганськ.Про це повідомляє прес-служба Президента. Також українські військові розблокували аеропорт Луганська. Збройні Сили продовжують звільнення населених пунктів України від угруповань бойовиків. Поділіться цим у соцмережах: