На знак жалоби за Борисом Возницьким 25 травня в області буде приспущено Державний Прапор України

25 травня відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.05.2012 „Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича” на території Львівської області буде приспущено Державний Прапор України з чорними стрічками на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій. Про це нам повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

У зв’язку із трагічною смертю Героя України, кавалера ордену „За заслуги”, видатного українського вченого – Почесного члена академії мистецтв України, заслуженого працівника культури України, генерального директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького утворено оргкомітет та затверджено заходи з організації похорону та вшанування пам’яті.

Співголовами оргкомітету з організації похорону Бориса Возницького є голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник голови оргкомітету – міський голова Львова Андрій Садовий. До складу оргкомітету увійшли громадські та культурні діячі, представники обласної влади, науковці.

Читайте також: Загинув директор Львівської галереї мистецтв, Герой України – Борис Возницький

Залишити відповідь

Next Post

Відеорепортаж у спортивно-оздоровчому таборі «Сокіл»

Незабаром літо і мабуть кожні батьки задумувалися над тим куди відправити свою дитину на відпочинок: на море, в гори, чи в село до бабусі… А можливо забезпечити своїй дитині цікавий та активний відпочинок неподалік від дому. У Золочівському районі розташований дитячий позаміський заклад відпочинку “Сокіл”. Про підготовку до літнього відпочинку […]