На вулицях Курович з’явилися урни для сміття

Сільський голова села Куровичі Володимир Чорнопис власними зусиллями налагодив виготовлення 20 урн для сміття, які у травні були встановлені на вулицях села. Вже визначено відповідальну людину, яка буде об’їжджати по графіку село і збирати сміття і відходи.

Сільська влада намагається в міру своїх можливостей проводити певну роботу і щодо впорядкування території тутешнього сміттєзвалища: встановлено шлагбаум при в’їзді до сміттєзвалища, затверджено правила розміщення відходів, ведеться журнал реєстрації вивозу побутових відходів та ведеться роз’яснююча робота серед населення. Зі скудного сільського бюджету немає змоги закупити ні урни, ні транспорт. Ведуться пошуки фірми, яка б погодилась на збір та вивіз твердих побутових відходів на утилізацію.

Нагадаємо, що на території села Куровичі діє проект в рамках програми “Школа для НУО у Львівській області” від Національного Демократичного Інституту.

 Альона Николаєвич

Читайте також:

У рамках проведення акції “Зробимо Україну чистою! 2012″ відбувся прес-тур до с. Куровичі

Ініціативна екологічна громадська група «Майбутнє Курович» розпочала кампанію по впорядкуванню сміттєзвалища села Куровичі

Залишити відповідь

Next Post

У Навчальному центрі завершилися навчально-методичні збори з командирами рот та їх заступниками

Днями, під керівництвом начальника Навчального центру внутрішніх військ МВС України полковника Костянтина Плетко, були проведені навчально-методичні збори з командирами рот та їх заступниками. З офіцерами були проведені лекції та практичні заняття з основ повсякденної діяльності військ, тактичної, фізичної, стройової підготовки. Полковник Костянтин Плетко основним завданням зборів поставив не лише перевірити […]