На вулицях Глинян відбувся перший в історії містечка КВЕСТ

kvest5 жовтня 2013 року на вулицях Глинян відбувся перший в історії містечка КВЕСТ спрямований на впровадження енергоефективних технологій. Дана подія відбулася в рамках грантової угоди між Європейським Союзом та благодійною організацією «Фонд розвитку Глинян» по запровадженню енергозберігаючих технологій в нашій лікарні. Організаторами даного заходу виступали БО «Фонд розвитку Глинян», Глинянська міська рада та Глинянська ЗОШ.
У заході взяло участь 8 команд кількістю 5-7 осіб, що упродовж визначеного маршруту, поетапно виконували різноманітні завдання спортивного, інтелектуального та командного характеру. Кожна з команд відновила у своїй пам’яті знання із історії, зробила непогане тренування із бігу поміж точками та логічно мислила, що сприяло спортивному і фізичному розвитку.
Перемогу у квесті здобула команда «Extreme», яка випередила суперників лише на 3 хвилини. Боротьба за друге і третє місце також розгорнулася не на жарт, адже різниця по завершенні гри становила лише 2 хвилини.
«Квест – це та подія, яка активізує нашу пам’ять та додає сил під час проходження завдань. Сьогодні не легко було бігати, адже ми вперше брали участь у схожій акції» – твердили по завершенню гри всі учасники.
«Хочемо подякувати ще раз всім, хто взяв участь у грі, а це команди: Extreme, Адреналін, Веселі батарейки, 220вольт, Веселі репи, Непереможні, Друзі переможці та Енерджайзери!» – говорять організатори та запрошують всіх охочих до наступних заходів, що спрямовані на активний відпочинок та впровадження енергозберігаючих технологій із метою порятунку нашої планети.

Назар Жарківський


Залишити відповідь