На вулицях Глинян відбувся перший в історії містечка КВЕСТ

kvest5 жовтня 2013 року на вулицях Глинян відбувся перший в історії містечка КВЕСТ спрямований на впровадження енергоефективних технологій. Дана подія відбулася в рамках грантової угоди між Європейським Союзом та благодійною організацією «Фонд розвитку Глинян» по запровадженню енергозберігаючих технологій в нашій лікарні. Організаторами даного заходу виступали БО «Фонд розвитку Глинян», Глинянська міська рада та Глинянська ЗОШ.
У заході взяло участь 8 команд кількістю 5-7 осіб, що упродовж визначеного маршруту, поетапно виконували різноманітні завдання спортивного, інтелектуального та командного характеру. Кожна з команд відновила у своїй пам’яті знання із історії, зробила непогане тренування із бігу поміж точками та логічно мислила, що сприяло спортивному і фізичному розвитку.
Перемогу у квесті здобула команда «Extreme», яка випередила суперників лише на 3 хвилини. Боротьба за друге і третє місце також розгорнулася не на жарт, адже різниця по завершенні гри становила лише 2 хвилини.
«Квест – це та подія, яка активізує нашу пам’ять та додає сил під час проходження завдань. Сьогодні не легко було бігати, адже ми вперше брали участь у схожій акції» – твердили по завершенню гри всі учасники.
«Хочемо подякувати ще раз всім, хто взяв участь у грі, а це команди: Extreme, Адреналін, Веселі батарейки, 220вольт, Веселі репи, Непереможні, Друзі переможці та Енерджайзери!» – говорять організатори та запрошують всіх охочих до наступних заходів, що спрямовані на активний відпочинок та впровадження енергозберігаючих технологій із метою порятунку нашої планети.

Назар Жарківський


Залишити відповідь

Next Post

Безкоштовні публікації для державних установ

“Золочів.нет” пропонує новий підхід до інформування населення нашого краю для усіх державних установ та закладів. Донедавна, для того щоб повідомити населенню певну інформацію потрібно було витратити не малі кошти на засоби масової інформації. Ми ж пропонуємо безкоштовну можливість публікацій на інформаційному порталі “Золочів.нет”  Ваших оголошень, привітань, подій, відео, фото та […]