На вулиці Сковороди розкрадають бруківку (відео)

brukivka20 вересня на черговій сесії Золочівської  міської ради міський голова Золочева Ігор Гриньків розповів про те, що тривають ремонтні роботи у Золочеві, але присутній неприємний факт – це розкрадання бруківки. 

“Я бачу факт розкрадання базальтової бруківки на вул. Сковороди. Це  мене дуже турбує, бо бруківка навіть в мішках зменшується… Ми мали ситуацію на вулиці Шашкевича, під час виконання будівельних робіт, люди зверталися до нас, бо вночі розкрадали бруківку. Ми зверталися до райвідділу міліції. Прикро це говорити тут на сесії міської ради, але такий факт є. Через те я звертався до керівника ШРБУ-65, якщо все буде гаразд, можливо з понеділка приїде будівельна бригада, котра буде завершувати тротуари і замостить ту бруківку, котра є в нас в наявності. Бо ми маємо підготовлені площі, от Банківська вулиця у нас є підготовлена. А продовження робіт на вулиці Сковороди, бо там треба копати на глибину 5-6 метрів (міняти всі комунікації),  буде залежати від того, як буде відбуватися проходження коштів в органах державного казначейства.  “- розповів міський голова Золочева Ігор Гриньків.


Залишити відповідь

Next Post

Дмитро Каршневич і "Пропала грамота" (відео)

Золочівська земля багата тим, що з неї тягнуться коріння талановитих людей, відомих не лише у нашому краї, але й далеко за його межами. Одним з таких людей є наш золочів’янин Дмитро Каршневич. Сьогодні нам випала нагода з ним не тільки поспілкуватись, але й побачити його акторську майстерність на прем’єрі вистави […]