На Вороняки роблять дорогу

Нещодавно розпочали капітальний  ремонт вулиці Вороняцької, міста Золочева, що є  при в’їзді у село Вороняки. Всім відомо, що ця вулиця відіграє важливе значення не тільки для села  Вороняки, але й  для інших сусідніх сіл, адже є основним сполученням їх  з містом.

Як нам повідомили у Золочівській міській раді, ремонт вулиці Вороняцької  входить до запланованих заходів по виконанню Програми реформування і розвитку  житлово-комунального господарства  міста Золочева (на 2011-2015 роки), яку було затверджено  17 січня 2011 року.

Слід відмітити, що ремонт цієї вулиці є доречним не тільки через вкрай жахливий її стан, але й через те, що невдовзі у селі Вороняки відбудуться дві важливі події, зокрема відзначатимуть ювілей церкви св. Жінок Мироносиць та буде введено в експлуатацію нову школу.

Читайте також:

Школу у селі Вороняки буде введено в експлуатацію 1 вересня 2012 року

У селі Вороняки відбулось відкриття амбулаторії сімейної медицини

У селі Вороняки відзначатимуть ювілей церкви

У центрі міста Золочева розпочали замощення бруківки

Залишити відповідь

Next Post

У селі Вороняки відзначатимуть ювілей церкви

На пагорбі, у селі Вороняки,  красується святиня села – церква св. Жінок Мироносиць, яку  видно не тільки на околицях Вороняк, але й  і на околицях міста Золочева та сусідніх сіл. І кожен, незалежно від віри сповідання, поверне свою голову і поклониться цьому Божому храму. У будь-яку пору церква прикрашає та […]
Золочів.нет