На вежі Бродівської міської ради встановили унікальний авторський годинник

На вежі Бродівської міської ради встановили унікальний авторський годинник.  Про це повідомляють у пресслужбі Бродівської міської ради/

“Його виготовив відомий годинникар зі Львова Олексій Бурнаєв, доцент кафедри фізики Львівського Національного аграрного університету, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників і курантів у Парижі. А допоміг довершити дизайн скульптор Роман Габа. Тепер у місті пануватиме особлива атмосфера. Годинник не тільки показує час, а і кожні години та чверть години він боєм нагадує про себе. Вночі годинник людей не турбуватиме. Годинник, за словами майстра, повністю самодостатній автомат. Він сам переводитиметься з літнього часу на зимовий.


НАГАДАЄМО: Олексій Бурнаєв – автор більше 70 годинників, які прикрашають будівлі в різних куточках України. Роман Габа – художник по металу, виготовив понад 5000 виробів і скульптур з металу”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

Чи буде у Золочеві Московський патріархат?(відео)

Мешканці Золочева та священники забили на сполох щодо можливої появи Московського патріархату та так званого “руського міру” у місті Золочів. 8 липня 2020 року ми намагалися дізнатися в чому річ і також дізнавалися про ставлення загалом до Московського патріархату мешканців Золочева. Детально дивіться у відео коментарях. Поділіться цим у соцмережах: