На в’їздах та виїздах з Бродівщини буде облаштовано карантинні контрольно-пропускні пункти

Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення про облаштування постів на в’їздах та виїздах з Львівщини, щоб слідкувати за станом здоров’я подорожуючих.

Згідно постанови Уряду, Бродівська районна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення про облаштування постів на в’їздах та виїздах з Бродівщини, щоб слідкувати за станом здоров’я подорожуючих. Про це інформують у Бродівській РДА.

Дослівно у повідомленні Бродівської РДА:

“На межі Тернопільської та Рівненської областей буде облаштовано стаціонарні карантинні контрольно-пропускні пункти, які розпочнуть свою роботу з 00:00 9 квітня 2020 року.
Контролюватимуть пересування громадян працівники поліції, ДСНС, Нацгвардії, а також можливе безконтактне вимірювання температури”.

Згодом у Бродівській РДА ще повідомили:

8 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій яке очолила голова Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець, присутні всі члени комісії, розглядалися питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. , про внесення змін до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 березня 2020 року (протокол № 11).

Вирішили створити на в’їздах і виїздах на/з території області стаціонарні карантинні контрольно-пропускні пункти (далі – КПП) в м.Броди та с. Яснище Паликоровівської сільської ради. Організувати на КПП розміщених на в’їзді в область моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.

За окремим рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації встановити особливий режим на в’їздах і виїздах на/з території області громадян і транспортних засобів, обмежити переміщення через адміністративний кордон області.

Встановити, що персональний склад КПП формується виходячи з конкретних умов обстановки та місця його розташування за окремим рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та має складати не менше трьох осіб до якого можуть бути включені відповідні представники:
– підрозділів Національної поліції України;
– формувань (підрозділів) Національної гвардії України;
– підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій;
– Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області;
– Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”;
– медичних закладів охорони здоров’я місцевого органу виконавчої влади (місцевого самоврядування), на території якого розміщено КПП;
– місцевого органу виконавчої влади (місцевого самоврядування), на території якого розміщено КПП;
– представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Збройних Сил України та інших організацій та установ (за необхідністю)“.

Нагадаємо, що в Україні оголошено карантин до 24 квітня.

Next Post

Обгоріли надгробки: у Золочівському районі на цвинтарі палили траву

У селі Скварява, Золочівського району на новому цвинтарі горе-палії запалили траву, замість того, щоб покосити. Про це повідомив Юрій Кузьма у спільноті “Скварява, наше рідне село”. Як наслідок, згоріла трава та обгоріли дерев’яні надгробки. Нагадаємо, за підпали сухої рослинності передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, а […]