На Україну чекає ще 10 днів аномальної спеки

ZARAПопереду на українців чекає ще 10 днів спеки. Синоптики прогнозують, що цей час мине без дощів, ідеться в сюжеті ТСН.

На Сході України буде найгарячіше – до 39 за Цельсієм.

Решта країни має пережити в окремі дні до 35 градусів. Пощастить лише Заходу – там і дощитиме, і буде не так спекотно. Лише до 30 градусів.

Майже по всій країні рівень пожежної небезпеки досяг найвищої – п’ятої категорії.

Єдині, хто радіють сухій погоді, хлібороби. Вони без проблем збирають збіжжя. І цього року Україна може отримати небувалий ледь не за всю історію врожай озимої пшениці.

Така спекотна погода загалом не характерна для серпня. Однак це вже не дивина для синоптиків.

“Відхилення від норми сьогодні має місце. По температурному режиму на 4-8 градусів вище за норму для цих днів. Таким чином можна говорити, що це аномалія”, – пояснив директор українського гідрометцентру Микола Кульбіда.
Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

В позаміському таборі відпочинку “Сокіл” відбулося закриття змін (відео)

В позаміському таборі відпочинку “Сокіл”, що розташований у мальовничій, екологічно-чистій рекреаційній зоні, 30 липня 2014 року, відбулося урочисте закриття змін. За час роботи «Соколу» у таборі відпочили близько 300 дітей, які чудово проводили час під опікою найкращих вихователів. Протягом трьох змін відпочинку дітям проводили розважальні програми різноманітні конкурси, святкові концерти, […]