На цвинтарях у Золочівському районі з пам’ятників було викрадено барельєфи та бюст з бронзи

За фактами крадіжок відкрито кримінальні провадження.

“До Золочівського відділу поліції 14 травня поступила письмова заява від 71-річної пенсіонерки, жительки с.Словіта Золочівського району. Жінка повідомила, що в період з 2 по 14 травня невідома особа вчинила крадіжку із сільського цвинтаря с.Словіта двох бронзових барельєфів у формі облич, та бронзового предмету у формі книги, із могили де поховані її родичі, завдавши матеріальної шкоди на загальну суму 70 000 гривень.
Аналогічне повідомлення поступило в чергову частину Золочівського відділу поліції 15 травня від 63-річної мешканки Золочівського р-ну про те, що в період часу з 12 по 15 травня, з могили її родички на цвинтарі, що в с. Куровичі Золочівського району викрадено з надгробної плити бронзовий бюст із зображенням померлої особи. Сума збитків близько 15000 гривень.
За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 297 КК України (Наруга над могилою, іншим місцем поховання, над трупом або урною з прахом покійного, а також викрадення предметів, що знаходяться в місці поховання або на трупі, – караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк)
Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб причетних до скоєння крадіжок.” – про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.

Нагадаємо, що 12 травня на міському цвинтарі у Золочеві  з пам’ятнику було викрадено два горельєфи з бронзи. Сума завданих збитків становить близько 30 000 грн.


Залишити відповідь

Next Post

Діти з особливими потребами привітали матусь із святом

15 травня 2016 року у реабілітаційно-катехитичному центрі парафії блаженного Миколая Чарнецького відбулося свято з нагоди Дня матері. Діти із особливими потребами вітали матусь із віршами піснями та квітами. Виконали пісню Андрія Кузьменка “Мам”. Слова подяки дітям та усім, хто долучився до проведення свята виловив о. Михайло Сукмановський. Нагадаємо, що у […]