На території музею-криївки відзначили 70-річчя створення УПА (відео)

Напредодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та 70-річчя створення УПА, 12 жовтня 2012 р. у с.Гавареччина Золочівського р-ну., на території музею-криївки воїнів  Української Повстанської Армії відбулись урочисті заходи, покладання квітів та святкова панахида, за участю гостей, священослужитилів, учнів Білокамінського НВК та керівництва району. 
Заходи розпочались із урочистої панахиди представників духовенства різних конфесій, продовжились вітальним словом голови районної ради Недзельського Володимира Йосиповича, директора Білокамінського НВК Конашевич Віри Леонтіївни та спогадами ветеранів УПА. На закінчення свята, усім присутнім подарували чудові патріотичні вірші та пісні учні Білокамінського НВК.
Слава Україні!!!  Героям Слава!!!

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбувся концерт з нагоди 70-річчя створення УПА

12 жовтня 2012 року в районному Народному домі відбулася урочиста академія та святковий концерт до Дня українського козацтва та 70 – річчя створення УПА. Про величний подвиг учасників національно-визвольних змагань у своєму виступі зазначив онук члена ОУН-УПА Ярослав Безпалько – голова Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая. УПА символ незламної […]