На території Золочівського району буде облаштовано стаціонарний карантинний контрольно-пропускний пункт

вимірювання температури на Тернопільщині

Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення про облаштування постів на в’їздах та виїздах з Львівщини, щоб слідкувати за станом здоров’я подорожуючих.

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, на території Золочівського району буде облаштовано стаціонарний карантинний контрольно-пропускний пункт у селі Підгородне, який розпочне свою роботу з 00:01 9 квітня. Контролюватимуть пересування громадян працівники поліції, ДСНС, Нацгвардії, а також можливе безконтактне вимірювання температури.

Також, Золочівська РДА та Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру інформують:

“Із Золочівського району станом на ранок 8 квітня 2020 року, нових поступлень громадян з підозрою на захворювання COVID-19, не надходило.

Нагадуємо, що на даний час чотирьом особам, які поступили через КНП “Золочівська ЦРЛ” лабораторні тести показали від’ємний результат, захворювання COVID-19 не виявлено. У двох інших осіб, які звернулися до медзакладу м. Львова із території Золочівського району результати тестування теж від’ємні.

За інформацією КНП “Золочівська ЦРЛ” продовжується тестування осіб, які повернулися із-за кордону. Протестовано вже більше 177 осіб, результат експрес-тестів негативний.
У сімейних лікарів на самоізоляції перебуває 349 мешканців, які повернулись із-за кордону”.

Нагадаємо, що в Україні оголошено карантин до 24 квітня.

Next Post

Власники землі та землекористувачі звільняються від плати за землю лише за березень 2020 року

Буське управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до Закону України від 30.03.2020 року № 540-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” власники землі та землекористувачі звільняються від плати за землю […]