На території Підгорецького монастиря експонується виставка “Давній Пліснеськ: минуле сховане під землею”

Уже більше тижня на території Підгорецького “здавна іменованого Пліснеським” монастиря просто неба експонується виставка “Давній Пліснеськ: минуле сховане під землею”. Унікальні артефакти та вражаючі реконструкції, тож не проґавте! Про це повідомляють у Історико-культурному заповіднику “Давній Пліснеськ”.

“Раніше виставка, підготовлена працівниками Історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ”, експонувалася у Львові. А тепер, впродовж наступного місяця її можуть оглянути жителі Підгорець та навколишніх сіл Золочівського та Бродівського районів Львівської області. Виставку створено за сприяння Українського культурного фонду в рамках програми Створюємо інноваційний культурний продукт – програма УКФ.
І це ще не все. Уже цього місяця ми будемо презентувати фінальні результати співпраці Історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” з Українським культурним фондом. Буде цікаво”, – зазначають у Історико-культурному заповіднику “Давній Пліснеськ”.

Нагадаємо, що 16 липня 2017 року відбулася перша екскурсія на території Історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ».

Next Post

Робота: потрібні охоронці

ФОП Крупський Р.А. запрошує на роботу охоронців. Вимоги до кандидатів: відповідальність, можливість працювати позмінно, досвід роботи в охороні чи силових структурах є перевагою. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, довіз до роботи та належну заробітну плату. Контактна особа, тел.: 0965520417 – Оксана. Поділіться цим у соцмережах:
робота охорона