На території Зони відчуження пожежа, для ліквідації задіяні літаки …

vogon
Ілюстрація

На території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі колишнього населеного пункту Буряківка здійснюється гасіння лісової підстилки та чагарнику, що горить окремими осередками на площі до 15 гектарів. Загрози об’єктам розташованим на території Зони відчуження немає.

“До робіт залучені пожежно-рятувальні підрозділи і пожежна авіація ДСНС та працівники лісового господарства «Чорнобильська пуща».

Всього працює 20 одиниць техніки та 81 чоловік, у тому числі від ДСНС 12 одиниць техніки та 51 чоловік особового складу, вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм та 3 літаки АН-32П.

На місці пожежі розгорнуто штаб на чолі із заступником начальника Головного управління ДСНС у Київській області.

Радіаційний фон у Зоні відчуження знаходиться у межах норми та складає в середньому 0,3-0,4 мкЗв/год (безпечний рівень радіаційного фону до 0,5 микрозіверт на годину).” – про це інформує прес-служба ДСНС України.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання”| 17.07.2016

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Андрія Савчука, Ірини Годлевської, Злати Стояновської, Курмана Михайла Григоровича, Тетяни Зубко-Щербакової, Павла Годлевського, Доліновської Олександри Євгенівни, для сім’ї Новосад та Тетяни Козак. Музичне вітання у цьому випуску звучить від Квітослави Гіги та Степана Гіги (молодшого). Поділіться цим у соцмережах: