На території Золочівського району виникло 6 пожеж в екосистемах

Бережімо Золочівський район від вогню!

На території Золочівського району виникло 6 пожеж в екосистемах, а саме: 01.03.2017 року с.В.Вільшаниця; 02.03.2017 року м.Золочів, вул.Вокзальна, б/н; 04.03.2017 року с.Печенія та м.Золочів, вул.Об’їзна, б/н; 05.03.2017 року с.Червоне та с.В.Вільшаниця.

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою адміністративну відповідальність.
Шановні жителі району, пожежно-рятувальна служба закликає Вас бути вкрай обережними з вогнем. Не використовуйте відкритий вогонь в лісових масивах, не спалюйте хмиз та траву. Будьте обережні при палінні, не кидайте недопалки в траву. Гасіння таких пожеж тягне за собою значні затрати коштів, які станом на сьогоднішній день вкрай необхідні нашій державі. Давайте спробуємо зберегти наш район від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе. Давайте запобігати вогняному лиху разом.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області
Сектор з питань надзвичайних ситуації Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 05.03.2017

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 5 березня. Сьогодні дивіться про таке: – У війні на сході загинув 20-річний Ростислав Труханський. – Обговорили питання організації транспортних пасажирських перевезень. – У Перемишлянському підрозділі «Електроконтакт Україна» відбулося нагородження кращих працівників. – У центрі Золочева пограбували магазин. – За підпал сухостою загрожує адміністративна […]