На Святій горі освятили церкву (відео)

21 жовтня 2012 року у храмі Святого Онуфрія на Святій горі служили  першу урочисту Архієрейську службу. В цей день тут було ніде яблуку впасти. Послухати Митрополита Київського і всієї України Мефодія зібрались десятки вірян. Також на Святу літургію приїхали священники із району та області.

Цієї події віряни чекали довго. Церква  невеличка, але своя, що найбільше радує прихожан. Досі служби велись у церкві, яку називають літньою, тому що тут вірні лише стоять під навісом, що, звичайно, добре влітку, але зимою – тут холодно.  Тому віряни збудували нову церкву і отримали  благословення митрополита, щоб і взимку відправляти Літургії для паломників.

Урочиста літургія та обряд освячення храму тривали понад 4 години. За цей час люди могли сповідатись і під кінець причаститися.

Храм святого Онуфрія так преобразився лише у цьому році. Збирали кошти усією громадою, допомагали і не байдужі люди не лише фінансово, але й своїми руками, які були відзначенні під час святкувань.

Також на Святій горі є чудесне джерельце, де можна набрати цілющої води. Поруч джерела є копія стопи Богородиці, яку Вона залишила тут під час свого об’явлення. Так як об’явлень Матері Божої було декілька на відстані до сотні метрів, то ж на кожному такому місці стоїть фігура Пресвятої Богородиці.


Мар’яна Сич

Дивіться також:

Відбулася проща до Святої Гори (відео)

У селі Козаки освятили церкву

Залишити відповідь

Next Post

Візит польської делегації у Золочівський економічний ліцей

Співпраця ліцею і польської школи триває Невеличке затишне містечко Чартаєв, що у Польщі, чимось схоже на Золочів. Об’єднали ці міста у спільному проекті « Буг – ріка, яка єднає» Золочівський економічний  ліцей та Агрошкола. Співавтори  проекту Ірина Бірулін (ЗЕЛ, Україна) і Наталія Романюк (Агрошкола, Польща) започаткували його як екологічний. Та […]