На Сумщині байрактар знищив дві колони окупантів

На Сумщині ввечері 1 березня Байрактаром вдалося знешкодити велику кількість військової техніки російських загарбників. Про це повідомив Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

“УРА! На Сумщині працює Байрактар!!! ⚡Вечір 1 березня: 🔸Знешкодили стоянку техніки близько 80 одиниць, з них половина – гради. Біля с. Пустовійтівка Роменського району 🔸Поблизу с. Бішкинь, по території більше 2 км. Близкько 100 одиниць, в основному танки та БТР Дякую кожному причетному! Сьогодні ми – єдині: тероборона, волонтери, медики, правоохоронці, комунальники, влада. Ми – єдиний фронт. Сумщина – північний форпост України! Оборона Сумщини – це оборона всієї країни. Ми зупиняємо ворога на кордоні. Слава Україні 🇺🇦”, – повідомив Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

Next Post

В Україну з-за кордону повернулися 80 тисяч людей, більшість - чоловіки

За 5 діб відбиття агресії люди не лише покидали Україну: на Батьківщину повернулися майже 80 тисяч наших співвітчизників, з яких більшість – чоловіки. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у Facebook. “Патріоти, які працювали чи тимчасово проживали за кордоном, прибувають до України, щоб поповнити лави Збройних сил, інших військових формувань […]