На спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу” (відео)

Буськ
Буськ

⚽️ 27 жовтня за сприяння Буської міської ради вже вдруге цьогоріч на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу”. Про це повідомляють у Буській громаді Золочівського району.

Це – дитячий соціальний проєкт, який Всеукраїнська фундація “Захист прав дітей” разом з міжнародними партнерами та Українською Асоціацією футболу, обласними та місцевими футбольними асоціаціями, територіальними громадами реалізує з метою підтримки дітей.

🔹🔸 Перед початком заходу його учасники разом з поважними гостями, які прибули на фестиваль, виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували українських захисників, які віддали своє життя у війні з російськими окупантами.

⚽️ Надалі організатори розділили футбольне поле на 12 секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер. Усього було задіяно 144 учні загальноосвітніх закладів нашої громади, які були розподілені у 12 команд по 12 учасників.

Досвідчені футбольні тренери ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути спритність, влучність, швидкість та витривалість. Діти, об’єднані в команди “Орли”, “Вікторія 2”, “Вікторія 1”, “Рух”, “Удар”, “Апельсинки”, «Козаки», «Зірочки», «Лелеки», Дружба». «Українки», «Трояндочки» переходили із однієї локації в іншу, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.

🔸 Після завершення “Уроків футболу” відбулася церемонія нагородження усіх учасників спортивного фестивалю пам’ятними дипломами Української асоціації футболу. Також діти отримали в подарунок солодощі від міської ради, кепки, від УАФ – футболки з логотипом заходу, а навчальні заклади громади – 76 футбольних м’ячів.

Нагородження провели: заступник голови асоціації футболу Львівщини Степан Понайда, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, офіцер безпеки УАФ Володимир Гевко, інструктор УЄФА Андрій Смольський, спеціаліст ЛАФ Анастасія Янтуріна.

🔹🔸 Зазначимо, що цієї осені у Львівській області, окрім Буська, “Уроки футболу” пройдуть ще у населених пунктах Стрий та Верхня Білка.

Відео: Буська МТГ, Оксана Піджарко.
Next Post

У Зозулівському ЗЗСО І-ІІІ ст відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (відео)

28 жовтня у Зозулівському ЗЗСО І-ІІІ ст відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Педагогічний колектив, батьки та учні підготували смаколики з продажу яких було зібрано 10400 грн. Кошти передали ГО “Золочів.нет” для закупівлі необхідних речей бійцям Золочівської тероборони, котрі на фронті у складі ЗСУ звільняють українську землю від окупантів. Дякуємо […]