“На щиті” повертається додому воїн із Золочівського району

Додому на щиті, на вічний спочинок в рідне місто Буськ повертається загиблий на війні з російськими окупантами український захисник, 30-річний МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ, інформує Буська міська рада.

“Здобувши професію військового в Націона́льній академії сухопутних ві́йськ імені гетьмана Петра Сагайдачного, служив за контрактом у Збройних Силах України з 9 серпня 2011 року. Був учасником антитерористичної операції, згодом операції об’єднаних сил. До останніх днів свого життя капітан Василь Мельник захищав Україну, її незалежність та територіальну цілісність у складі 82-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України, був командиром аеромобільної роти. Під час обстрілу українських позицій противником 22 вересня 2023 року офіцер загинув від отриманих множинних мінно-вибухових травм, несумісних з життям. У воїна, який з честю виконав свій обов’язок із захисту Батьківщини, залишилися батьки, дві сестри, дядько. Буська міська рада висловлює свої щирі співчуття родині Героя, його друзям, бойовим побратимам, усім, хто його знав, любив та поважав. В цю гірку мить розділяємо горе разом з вами та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна пам’ять та слава Герою! Поховають захисника на місцевому кладовищі Буська в суботу, 08 червня. Виїзд кортежу з тілом загиблого з моргу Буської ЦРЛ о 10.30. Кортеж проїде у Буську вулицями Львівська, Петрушевича, Польна, Довженка. Чин похорону розпочнеться на подвір’ї біля будинку воїна об 11.00, опісля парастас у Церкві Св.Ап.Петра і Павла. Просимо мешканців Буська гідно зустріти та провести в останню земну дорогу Героя, який віддав своє життя за Україну. Згідно з розпорядженням Буського міського голови Ростислава Сліпця 8 червня в Буській міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби”, – інформує Буська міська рада..

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

Вакансії: на роботу потрібні офіціанти

У кафе “Тераса” на роботу потрібні офіціанти. Офіційне працевлаштування, позмінна робота, харчування, хороші умови праці, можливість професійного розвитку та кар’єрного росту. Контактний телефон: 0971764998. Поділіться цим у соцмережах: