На семінарі у Золочеві працівників дитячих садочків навчали працювати із “дітьми сонця” (відео)

seminarПід егідою БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” із фінансовою підтримкою благочинної організації “Парасолька” (Швейцарія) у Золочеві відбувся семінар на тему “Співпраця з дітьми із особливими потребами”.

У актовому залі Золочівської ЗОШ №2 працівники дитячих садочків, педагоги та психологи та інші люди, які мають безпосереднє відношення до “дітей сонця” і працюють із ними на семінарі мали навчання, яке проводили Оксана Вінярська та Юлія Бойко, які є спеціалістами в даній галузі. Зокрема навчали як має відбуватися інклюзія “дітей сонця” у дошкільні навчальні заклади. Тут було обговорено плюси та мінуси. Також бесіда була про те, що відбувається з родинами у яких народжуються діти із особливими потребами.

Отець Михайло Сукмановський розповів, що завдяки підтримці керівника відділу освіти Володимира Бартошика, вже також відбулися попередні зустрічі, для батьків, які мають “дітей сонця”, а також зустрічі для сестер і братів, священників, педагогів. О. Михайло зазначив, що ми не повинні відкидати таких дітей, а маємо розвивати дану справу для того щоб забезпечити “дітей-сонця” опікою.

Залишити відповідь

Next Post

Суботня кухня: готуємо "Бограч" (відео)

У цьому випуску програми о. Віталій Барабаш завітав на монастирську кухню Братів Менших (францисканців). Разом із братом Маркіяном о. Віталій приготували «Бограч». Для приготування цієї страви Вам знадобляться: телятина, бекон, червоне вино, цибуля, морква, картопля, лечо і томат, борошно, яйце, сіль та спеції. Отож, зичимо цікавого перегляду та смачного! Поділіться […]