На розвиток української мови, культури та історичної свідомості на Львівщині передбачено близько 5 мільйонів гривень

Як нам повідомили у прес-службі Львівської облради, 16 березня 2012 року на сесії Львівської обласної ради, депутати ухвалили Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014 роки. На фінансування програми передбачено 4, 930 млн. грн. Зокрема, обсяг коштів на 2012 рік становить 1, 2 млн. грн, на 2013 рік – 2,13 млн. грн, на 2014 рік – 1,6 млн. грн.

Як зазначають автори програми, реалізація заходів сприятиме створенню відповідного національно-культурного та мовно-інформаційного простору з метою забезпечення мовних прав мешканців області. Виконання запропонованих завдань повинне створити умови для розширення сфери використання української мови, підвищення її престижу, набуття нею рис перспективності й пріоритетності, підвищення рівня знань української мови серед населення.
Виконання програми повинно забезпечити розвиток української мови, культури, історичної свідомості української нації; підтримку інститутів представників освітніх, просвітянських, мистецьких колективів, державних, комунальних та громадських установ і організацій, які сприяють розвитку української мови, культури, історичної свідомості; підтримку якісного україномовного продукту.

Залишити відповідь

Next Post

Навічно у строю...

Земля хай буде Тобі пухом І вічне царство в небесах. Тебе ніколи не забудемо, Назавжди в наших Ти серцях.  Днями делегація на чолі з командуванням та офіцерами Навчального центру внутрішніх військ МВС України вшанувала пам’ять миротворця, старшого лейтенанта Ігора Киналя, який загинув у місті Мітровіца в Косово 17 березня 2008 […]