На Різдво Львівщину відвідають учні східних, центральних та південних областей України

Під час Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом» Львівщину відвідає близько 900 учнів та працівників освітньої галузі зі східних, центральних та південних областей України, – повідомляє Головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Акція проводиться з метою поглиблення взаєморозуміння, посилення партнерських зв’язків між шкільними, педагогічним колективами, з учнівською молоддю, мешканцями західних і східних областей України, покращення виховання на духовних, культурних, етнічних традиціях українського народу.

Станом на 28 листопада 2012 року зареєстровано 770 учнів та 111 педагогів зі східних, центральних та південних областей України, котрі відвідають Львівщину.

Вони проживатимуть у галицьких родинах, а також туристсько-краєзнавчих центрах.
У рамках проведення акції школярі з інших областей України братимуть участь у дитячо-юнацькому фестивалі «Різдвяні канікули», який відбудеться у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова.

Залишити відповідь

Next Post

"Гаряча лінія" з завідувачем сектору забезпечення доступу до публічної інформації

Золочівська МДПІ 10 грудня 2012 року з 10.00 до 12.00 год. за телефоном 7-10-34 проводить сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з завідувачем сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Золочівської МДПІ Доцяк Оксаною Романівною на тему : ,, Порядок подання громадянами звернень до органів ДПС та їх […]