НА РІВНЕНЩИНІ ВИКРИЛИ ПРИХИЛЬНИЦЮ «РУСЬКОГО МІРА»

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури жительці Сарн оголошено підозру у поширенні інформації про рух Збройних Сил України за можливості їх ідентифікації на місцевості, коли така інформація не розміщувалася у відкритому доступі, вчиненому в умовах воєнного стану, а також у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії росії (ч. 2 ст. 114-2, ч. 1 ст. 436-2 КК України). Про це інформує РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА.

“Зокрема, за даними досудового розслідування, жінка, яка є громадянкою рф, але багато років проживає на Рівненщині, здійснювала фотофіксацію руху військової техніки та військовослужбовців вулицями м. Сарни. Пізніше, використовуючи програму для миттєвого обміну текстовими повідомленнями «WhatsApp», підозрювана надсилала ці фото із коментарем щодо напрямку руху Збройних Сил України на даний час невстановленим особам, таким чином поширюючи інформацію про рух ЗСУ, з можливістю їх ідентифікації на місцевості. Крім цього, сповідуючи проросійські погляди та неприязнь до Держави Україна, сарненчанка заперечувала обстріли зс рф мирного населення та підтримувала мету так званої «спецоперації» щодо знищення Української нації, тим самим заперечувала та визнавала правомірною збройну агресію держави-окупанта. Досудове розслідування здійснює УСБУ в Рівненській області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років”, – інформує прокуратура.

У прокуратурі нагадують, що відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Next Post

Оперативна інформація станом 18.00 29.08.2022 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація за даними Генерального штабу ЗСУ станом 18.00 29.08.2022 щодо російського вторгнення: Слава Україні! Триває сто вісімдесят сьома доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Російські окупанти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України. На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. Зберігається […]