На Рівненщині провели у останню путь Ігоря Черняка та Ігоря Волошина (відео)

vshanuvannjaУ Радивилові поховали 33-річного Ігоря Черняка. А в Рівному всім містом прощалися з Ігорем Волошиним. Йому було 28. Повідомляє ТСН.
Нагадаємо, що Ігор Черняк загинув 18 липня у бою з терористами за місто Попасна, що у Луганській області.

Ігор Черняк мешканець міста Золочева, 1980 року народження. Навчався у Золочівській ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Був активним учасником подій на Майдані у Києві під час революції “Гідності”. Вступив добровольцем у батальйон “Донбас”.

Ігоря Черняка та його побратима Костянтина Блозву вбили бойовики із бандоформування “Казачья Национальная Гвардия” і про це похвалилися на своїй сторінці Вконтакті, де виклали фото паспортів, військових квитків та одягу хлопців. Поховали Героя у м. Радивилів, Рівненської області, де проживає мама Ігоря.

Джерело: ТСН


Залишити відповідь

Next Post

Із Віталієм Бахуром прийшли попрощатися кілька тисяч людей (відео)

26 липня 2014 року в останню дорогу проводжали старшого лейтенанта Віталія Бахура, який  загинув у ніч на 14 червня у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який збили терористи. Ввечері 25 липня Віталія привезли у храм села Зозулі, що на Золочівщині,  де священослужителі служили Панахиду, яку очолив владика […]