На ремонт доріг Львівщини держава витратила понад 720 млн. грн.

Як нам повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, в межах виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2012 рік та підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на дорогах загального користування у Львівській області за рахунок коштів державного бюджету виконано робіт на 720,5 млн. грн. Про це сьогодні, 19 вересня, під час засідання Ради Регіонів доповів голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

Загалом, у Львівській області поточним ремонтом відремонтовані автомобільні дороги Львів – Краківець, Львів – Шегині , Львів – Рава – Руська, а також Західний обхід м. Львова.

Окрім цього, вибірково відремонтовано ділянки автомобільних доріг:  Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, Угринів – Хоробрів, Ковель – В.Волинський – Червоноград – Жовква,Турка – Трускавець – Дрогобич – Пісочне.

Загалом, на автомобільних дорогах державного значення ліквідовано 90,6 тис. м² ямковості, а на автомобільних дорогах місцевого значення ліквідовано 206,8 тис. м² ямковості.

За словами Михайла Костюка, Державним бюджетом України на 2012 рік як субвенція місцевим бюджетам органів місцевого самоврядування Львівської області на будівництво, реконструкцію і утримання доріг комунальної власності виділено кошти в обсязі 137,6 млн. грн., та додатково за клопотанням облдержадміністрації – кошти у сумі 15 млн. грн. (всього 152,6 млн. грн.)

Крім того, з обласного бюджету виділено 30,5 млн. грн. на фінансування робіт, пов’язаних з  ремонтом доріг загального користування та комунальної власності, з яких 20,5 млн. грн. безпосередньо на ремонт доріг загального користування місцевого значення.

Як наголосив голова ЛОДА, з метою недопущення масштабного руйнування автомобільних доріг у Львівській області та підготовки дорожньої інфраструктури до проведення  Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року у м. Львові необхідно залучення фінансових ресурсів у сумі 513 млн. грн.

Читайте також:

Живіть 100 років, а не 100 км/год

Депутати облради погодили фінансування ремонту доріг

Залишити відповідь

Next Post

Львівщина прийматиме етап Кубка України з авіамодельного спорту

З 21 до 23 вересня 2012 року у місті Жовква відбудеться етап Кубка України з авіамодельного спорту, – про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба. За попередніми заявками у змаганнях візьмуть участь понад 70 спортсменів із Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, […]