На потреби армії спрямовано понад 11 млн. грн.

Протягом січня – червня 2016 року платники Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області спрямували на потреби Збройних сил України 11127,2 тис грн. військового збору, з них на Бродівщині – 3575,6 тис.грн., Золочівщині – 3570,8 тис.грн., Перемишлянщині – 2312,8 тис.грн. та Бузеччині – 1668,0 тис. гривень. Це на 1537,2 тис.грн., або на 16 % більше від доведених завдань.
Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Cектор організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Простір здоров'я: шукаємо гармонію з природою

Продовжуємо проект під назвою “Простір здоров’я” на інформаційному порталі “Золочів.нет” . Сьогодні ми виїхали на природу. У цьому випуску програми ведучий фахівець Тетяна Мациборок навчить нас віднайти гармонію з природою. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: