На потреби армії надійшло понад 5 млн. грн. військового збору

armyЗа січень-серпень 2015 року суб`єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 5533,6 тис.грн. військового збору , з них у Перемишлянському відділенні – 2408,3 тис. гривень. Це на 1086,6 тис.грн., або 24,4% більше від планових призначень.
Нагадуємо, з 09 вересня 2015 року на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Суботня кухня: готуємо "Телєта в печерицях" (відео)

У цьому випуску програми о. Віталій Барабаш розповість Вам як приготувати “Телєта в печерицях”. Для приготування цієї страви Вам знадобляться: телятина, цибуля, перець, печериці, сіль, спеції. У цій програмі стартує вікторина від СУБОТНЬОЇ КУХНІ. Перше запитання вікторини: Ми можемо прочитати у Біблії, про те, що Господь каже: не їстимеш м’яса […]