На Поморянському замку відновили роботи

Як повідомляє Ініціативна група з відродження Поморянського замку, БФ «Спадщина.UA”  на Поморянському замку відновили роботи.

Крок за кроком, цеглинка за цеглинкою: на Поморянському замку відновили роботи 🙂
Львівська обласна рада виділила 300 тис.грн.на завершення запланованих ще торік робіт. Зараз завершують демонтаж черепиці з даху із зовнішньої сторони та будуть перекривати тимчасовим покриттям, а також планують завершити розбір завалів та доукріпити гостроаварійні ділянки східного крила. Гарна новина 🙂” – повідомляє Ініціативна група з відродження Поморянського замку, БФ «Спадщина.UA”.

Нагадаємо, що Благодійний фонд «Спадщина.УА» проводить акцію «Зелений паркан» для збору коштів на влаштування дерев’яного паркана довкола аварійної споруди Поморянського замку та елементів інфраструктури (#100грнзаштахету, благодійний внесок – 100 грн).

ГО “Золочів.нет” підтримує цю акцію та долучається благодійним внеском. Запрошуємо це зробити мешканців Золочева та району. Отож, придбати свою штахету можна у нас в офісі за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1. (офіс “Золочів.нет” та “Квест”).

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для отця Кісіля Романа

Парафіяни храму Преображення ГНІХ с.Підгір’я вітають отця Кісіля Романа з 10-річницею ієрейських свячень. Від усієї душі зичимо Вам нехай Господь Бог і Пречиста Діва Марія ні на хвильку не покидають Вас із-під своєї опіки на дорозі священичого життя. Нехай надалі Ваше гаряче серце, наповнене святою любов’ю до Господа Бога, Пречистої […]